Pozantı Asansör Kiralama - Kiralık Asansör- 05374092406

POZANTI ASANSÖR KİRALAMA

Pozantı asansör kiralama firması olarak Adana ilinden ilçeye hizmet veriyoruz. Dışardan gelen evden eve nakliyat firması arkadaşlar 2-3 gün önceden bize ulaşırsa yardımcı oluyoruz. Ancak Pozantı Adana arası 100 kilometre mesafe olduğundan ve günü bitirdiğinde fiyatlar 1000-1500 arası kat yüksekliğine göre değişir. 

Pozantı kiralık asansör servisimiz 15. kata kadar faal olarak devem etmektedir. Adana asansör Kiralama Firması Olarak tüm ilçelerde hizmetimiz mevcuttur. 15 Katlı mobil asansörümüz ile tüm sektörlere asansör kiralama hizmeti veriyoruz. Kendi imkanlarınız ile ev taşıma istediğinizde bile bizden asansör kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Pozantı Asansör Kiralama Fiyatları 

Pozantı asansör kiralama fiyatları kat yüksekliğine göre değişir. 1 ve 10. kata arası fiyatları farklı 10.kat üzeri asansör kiralama fiyatları farklıdır. Buna göre  1000₺ taban fiyat olan Pozantı asansör kiralama fiyatları 2000 ₺ arası değişkenlik gösterebilir. Tek taraf asansör kiralama fiyatları  1000₺ iken çift taraf asansör kiralama fiyatları 1500₺ civarı değişebilir. 

Pozantı Asansörlü Taşımacılık

Pozantı asansörlü taşımacılık için evden eve nakliyat firmamız dan hizmet alabilirsiniz. Baraj asansörlü nakliyat olarak ambalajlı sigortalı garantili Pozantı evden eve nakliyat hizmetimiz mevcuttur.

Pozantı Nakliye Asansörü Kiralama

Pozantı Yük Asansörü Kiralama

Pozantı Mobil Asansör Kiralama

Pozantı Eşya Asansörü Kiralama

Pozantı Balkon Asansörü Kiralama 

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.